Mgr. Michal Mynář
soukromá psychoterapeutická praxe

Objednávka konzultace

Objednávku běžné konzultace je možno provést e-mailem nebo telefonicky. Maily vyřizuji z důvodů kapacity a elektronické hygieny přibližně 2x týdně. Mějte prosím tedy při čekání na odpověď strpení. Před objednáním se prosím informujte o rozsahu a způsobu zpracování a ochrany vašich osobních dat.

Při telefonické objednávce Vám přímo navrhnu možné termíny pro první sezení. Společně pro vás najdeme vhodné datum i čas. Telefonického kontaktu se není třeba obávat. Nemusíte o sobě a o svém problému říkat víc, než chcete.

Do e-mailové objednávky nezapomeňte napsat, v kterou denní dobu by Vám sezení vyhovovalo, nebo také které dny nemůžete. Následně Vám pošlu nabídku termínůu. Ten pro Vás budu rezervovat 24 hodin. Pokud se do té doby neozvete, termíny uvolním pro dalšího zájemce. Pokud by Vám žádný z nabízených termínů nevyhovoval, neváhejte si napsat o další.

Do emailové objednávky nezapomeňte uvést:

  • jméno (pseudonym)
  • návrh časů a dnů v týdnu, kdy by sezení přicházelo v úvahu
  • v případě on-line konzultace Skype přezdívku
  • pomůže i krátký popis aktuálního problému

V případě on-line konzultace máte následující možnosti: Skype či Hangout videohovor, Skype telefonní hovor, či WhatsApp hovor. Preferovaný způsob on-line konzultace je videohovor. Další možná podoba - Skype telefonát bez videa - ma výrazně nižší účinnost.

Psychologie

zajímavosti, články, novinky

V sekci zajímavosti naleznete videa, texty článků a rozhovory vzešlé ze spolupráce s portálem psychologie.cz, ale také odkazy na zajímavé webové stránky z oblasti psychologie a psychoterapie.

Díky laskavému svolení redakce časopisu Moje psychologie, mohu zveřejnit i pár článků, na kterých jsem se podílel jako odborný poradce.

zajímavosti
Hledání smyslu a smysluplnosti života je primárním motivem lidského chování.Abraham Maslow, psycholog

Kam dál?

home page

osobní profil

nabídka služeb

psycholog, psychoterapeut, nebo poradce?

on-line poradna

ceník

objednávka služeb

poprvé na terapii

zajímavosti z psychologie

Kontakt

Lužánecká 1885/4a
602 00 Brno

tel.: +420 608 877 263
e-mail: info@psychoterapie-brno.cz

Sociální sítě:

z oblasti psychologie, psychoterapie

sdružujících psychology a psychoterapeuty

v oboru psychologie či psychoterapie: